Їхав на Хмельниччину, а прокинувся на ЛуганщиніМіліціонери допомогли підлітку, який переплутав автобуси, дістатися додому.Міліціонери допомогли підлітку, який переплутав автобуси, дістатися додому.

У понеділок, 10 лютого, близько десятої години вечора до чергової частини Первомайського міського відділу міліції зателефонували колеги із Городка та розповіли, що у їхнє місто випадково приїхав хлопець із селища Велика Яромирка Городоцького району. Про це їм повідомила мати дитини, якій він зателефонував, вийшовши з автобуса пізно ввечері в невідомому йому місті.

На пошук підлітка була направлена слідчо-оперативна група і працівники кримінальної міліції у справах дітей. Протягом півгодини правоохоронці на одній з вулиць міста знайшли хлопчину і доставили до міського відділу міліції, де нагодували і зігріли.

Як пояснив підліток, у суботу, 8 лютого, разом зі старшим братом вони вирішили поїхати до Києва на Майдан Незалежності, а у неділю, 9 лютого, планували повернутися додому. Однак на Майдані серед численного натовпу 16-річний хлопець загубив свого брата. Зателефонувати йому не зміг. Тому додому вирішив повертатися сам. Серед автобусів, що їхали у різних напрямках, сів, як йому здалося, у той, що їде у Хмельницьку область, і заснув. А прокинувся в кінцевому пункті прямування автобуса – у місті Первомайську.

Місцеві міліціонери знайшли 16-річного хлопця та повернули додому.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього