Юлія Тимошенко відповіла меру Славути
З приводу піднятого головою міста Славути питання щодо неповернення коштів на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС, народний депутат України Юлія Тимошенко надіслала депутатське звернення до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка.Юлія Тимошенко відповіла меру Славути
З приводу піднятого головою міста Славути питання щодо неповернення коштів на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС, народний депутат України Юлія Тимошенко надіслала депутатське звернення до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка.

У листі зокрема зазначено, що оскільки порушене у зверненні очільника Славути питання входить до компетенції Кабінету Міністрів України, Юлія Тимошенко просить Арсенія Яценюка вжити заходів щодо його розгляду у якомога коротші терміни.

«Керуючись ст. 16 ЗУ «Про статус народного депутата України» та ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян», пересилаю лист заявника для його розгляду та прийняття обґрунтованого рішення щодо зазначеного питання.

Про результати розгляду листа прошу письмово інформувати мене, а також автора у встановлений законом строк», – сказано у депутатському зверненні Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що з початку поточного року Славутська міська рада домагається повернути кошти громади міста на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС.

З огляду на резонансність зазначеної проблеми, очільник Славути звернувся до найвищого державного керівництва, а також до міських рад усіх зон спостереження атомних електростанцій, з пропозицією долучитися до її вирішення.

Юлія Тимошенко відповіла меру Славути

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього