Юні фехтувальники гідно представили Хмельницький на Всеукраїнському турнірі
Всеукраїнський турнір з фехтування «Ліга 10-13», який днями проходив у місті Києві, зібрав найсильніших фехтувальників.Юні фехтувальники гідно представили Хмельницький на Всеукраїнському турнірі
Всеукраїнський турнір з фехтування «Ліга 10-13», який днями проходив у місті Києві, зібрав найсильніших фехтувальників. За результатами виступів 2015 року на ці змагання запросили 16 найкращих спортсменів України в кожній віковій категорії. За підсумками спортивної боротьби перше місце у загальному заліку виборов хмельничанин, вихованець ДЮСШ №3 Тимофій Крижанівський. За сумою цього року Тимофій виборов три золоті та дві бронзові нагороди і став переможцем Дитячої ліги 2015 року, повідомляють на сайті міської ради.
Загалом місто Хмельницький на турнірі представляло 5 найсильнішихспортсменів, які тренуються у ДЮСШ №3 та ДЮСШ №2. Це Крижанівський Тимофій, Гуменюк Андрій, Мазур Даніїл,Садова Дарія та Маслов Георгій. За результатами змагань Гуменюк Андрій зайняв третє місце, а Крижанівський Тимофій п\’яте місце. Водночас, переможцем Дитячої ліги 2015 року став саме Крижанівський Тимофій ( ДЮСШ №3, тренер Мазур Ю.М.), який за сумою року виборов 3 золоті та 2 бронзові нагороди, на другому місці представник з міста Харкова, на третьому місці також наш хмельничанин представник ДЮСШ №2 Гуменюк Андрій (тренер Свідніцький І.В.), який здобув 1 золото, 1 срібло та 2 бронзи.
Серед дівчат Садова Дарія за результатами 2015 року в рейтингу зайняла друге місце, виборола 2 золота, 1 срібло та 1 бронзу (тренер Свідніцький І.В).
Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього