Юні хмельничани розмальовували еко-торби та вчилися берегти довкілля
В рамках проведення Днів сталої енергії на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка викладачі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Надія Борецька та Олександр Лопатін провели майстер-клас з розмалювання еко-торби.Юні хмельничани розмальовували еко-торби та вчилися берегти довкілля
В рамках проведення Днів сталої енергії на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка викладачі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Надія Борецька та Олександр Лопатін провели майстер-клас з розмалювання еко-торби, повідомляють на сайті міської ради.
Еко-торба – це пакет багаторазового використання, що виготовлений або з натуральних матеріалів, або з таких полімерів, що швидко розкладаються під дією природних ферментів. Головна ідея еко-торб — альтернатива пластиковим пакетам. Виготовлені з міцних матеріалів, такі торби слугують набагато довше звичайних поліетиленових пакетів.

Олександр Лопатін продемонстрував як можна за допомогою трафарету нанести малюнок на тканину, а Надія Борецька допомагала дітям створювати оригінальні торбинки, використовуючи акрилові фарби та власну фантазію. До акції приєдналось близько 50 маленьких хмельничан, за роботою яких спостерігали їх батьки та перехожі.

Юні хмельничани розмальовували еко-торби та вчилися берегти довкілля

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього