Юні хмельничани з душею і любов’ю виготовляють обереги для українських захисників
Сьогодні велика українська родина проводжає своїх синів на захист країни, і кожен може зробити свій вклад у збереження незалежності і територіальної цілісності нашої держави, виготовивши захисні обереги, які захищатимуть і оберігатимуть українських солдат від ворожих куль.Юні хмельничани з душею і любов’ю виготовляють обереги для українських захисників
Сьогодні велика українська родина проводжає своїх синів на захист країни, і кожен може зробити свій вклад у збереження незалежності і територіальної цілісності нашої держави, виготовивши захисні обереги, які захищатимуть і оберігатимуть українських солдат від ворожих куль.

Школярі нашого міста разом з викладачами шкіл естетичного виховання виготовляють обереги, які найближчим часом будуть відправлені воїнам на передову.
Так, 17 лютого у бібліотеці-філії №3 викладач художнього відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв “Райдуга” Валентина Доброва провела майстер-клас “Оберіг для воїнів”. Учасниками майстер-класу були учні навчально-виховного комплексу №7. Юні хмельничани з душею і любов’ю працювали над оберегами, дізнаючись про історію виникнення ляльки-мотанки, способи її створення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього