Юні каратисти з Хмельницького вдало виступили на турнірі у Львові
Відкритий кубок з карате для початківців та дітей пройшов на базі клубу \”Канку\” у Львові, в спортивному комплексі \”Грація\”. Тут змагалися понад 450 спортсменів.Юні каратисти з Хмельницького вдало виступили на турнірі у Львові
Відкритий кубок з карате для початківців та дітей пройшов на базі клубу \”Канку\” у Львові, в спортивному комплексі \”Грація\”. Тут змагалися понад 450 спортсменів.
Турнір був проведений у два дні. У перший день були проведені двобої у кругових системах, у другий день 80% поєдинків проходили в олімпійській системі.
Учасники нагороджувалися кубками, медалями та дипломами.
Хмельницькі спортсмени показали неабияку майстерність, виборовши чотири перші, а також друге, третє та п’яте місця. Нагороди найвищого ґатунку до скарбнички перемоги поклали чотири юних спортсмени — Данило Севастьянов, Максим Шевельов, Максим Стінський та наймолодший учасник — шестирічний Михайло Кузін.
\”Кожен із моїх вихованців секції карате при гімназії №1 обласного центру провів по 4-5 поєдинків. Це — гарний досвід. У майбутньому їм обов’язково стане в пригоді сила духу, яку виховує цей вид спорту, для досягнення будь-яких цілей у житті\”, — поділився враженнями заслужений тренер України Іван Шимків.

Юні каратисти з Хмельницького вдало виступили на турнірі у Львові

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього