Юні інспектори руху почали змагання
З року в рік підрозділи Державтоінспекції проводять зустрічі КВН ЮІР для дітей. Все це робиться для залучення широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН ЮІР.Юні інспектори руху почали змагання
З року в рік підрозділи Державтоінспекції проводять зустрічі КВН ЮІР для дітей. Все це робиться для залучення широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН ЮІР.

Сьогодні, 10 лютого 2015 року, в м. Хмельницькому розпочалися зональні міські змагання КВН ЮІР серед команд навчальних закладів міста.

Перша зустріч відбулася на базі ЗОШ No24, в якій прийняли участь дві команди з 12 та 24 школи.

Слід зазначити, що змагання проходитимуть до 26 лютого, та в фіналі братимуть участь переможці зональних змагань, фінал змагань відбудеться в Палаці творчості дітей та юнацтва в м. Хмельницькому.

Юні інспектори руху почали змаганняЮні інспектори руху почали змагання

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього