Юні піаністи вражали своєю майстерністюУ Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося свято фортепіанної музики за участю вихованців дитячої школи мистецтв. Це був практично сольний концерт талановитої дев’ятирічної піаністки Вікторії Надгребельної, яка вже завоювала кілька нагород всеукраїнських та обласних конкурсів. Також виступали старші учні Кароліна Пасатюк, Олесь Буймістер та Ольга Крентовська.Юні піаністи вражали своєю майстерністюУ Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося свято фортепіанної музики за участю вихованців дитячої школи мистецтв. Це був практично сольний концерт талановитої дев’ятирічної піаністки Вікторії Надгребельної, яка вже завоювала кілька нагород всеукраїнських та обласних конкурсів. Також виступали старші учні Кароліна Пасатюк, Олесь Буймістер та Ольга Крентовська.
“Їх всіх об’єднує величезна любов до музики. Адже це титанічна праця — займатися щодня по чотири години, для цього треба любити свою справу, – розповідає викладач фортепіано Хмельницької дитячої школи мистецтв Ірина Собчук — Будь-який виступ — це маленький іспит. І як ми його складемо сьогодні, судити вам, глядачі”.

Юні таланти презентували свіжу програму, яку готували лише три місяці. Звучали твори як світових класиків, зокрема Баха, Моцарта і Бетховена, так і сучасних українських композиторів, наприклад, Людмили Шукайло, Богдани Фільц та інших.

“Програма досить складна. Віка, яка навчається у третьому класі у школі мистецтв, грає на рівні учнів сьомого-восьмого класу, старші діти також демонструють високий рівень”, – каже пані Ірина.

Юна піаністка Віка Надгребельна мріє стати музикантом.

“Мені мама запропонувала ходити на музику. Спочатку я ставилася не дуже серйозно, а зараз щодня займаюся мінімум по півтори години на день”, – розповіла дівчинка.

22 лютого у дитячій школі мистецтв відбудеться масштабний концерт за участю юних музикантів, присвячений творчості Бетховена.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

Юні піаністи вражали своєю майстерністюУ Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося свято фортепіанної музики за участю вихованців дитячої школи мистецтв. Це був практично сольний концерт талановитої дев’ятирічної піаністки Вікторії Надгребельної, яка вже завоювала кілька нагород всеукраїнських та обласних конкурсів. Також виступали старші учні Кароліна Пасатюк, Олесь Буймістер та Ольга Крентовська.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього