Юні подоляни перемогли у всеукраїнському податковому конкурсі
Цьогорічний гуманітарний проект – конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – очима дитини 2015» закінчився урочистим нагородженням переможців та лауреатівЮні подоляни перемогли у всеукраїнському податковому конкурсі
Цьогорічний гуманітарний проект – конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – очима дитини 2015» закінчився урочистим нагородженням переможців та лауреатів, який відбувся у форматі всеукраїнського відеоселектора, повідомляють на сайті ДФС Укаїни в Хмельницькій області.
Привітав конкурсантів голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров. Серед учасників заходу – члени журі, а це відомі в усій країні особистості Іван Малкович – директор дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», Михайло Чембержі – ректор Київської дитячої академії мистецтв, Ігор Степурін – директор видавничого будинку «Самміт-книга», Володимир Цой – президент компанії МТІ, Олена Корнієнко – директор з розвитку бізнесу Intel в Україні та СНГ, а також провідні фахівці ДФС та юні таланти з усієї України.
Показово, що Хмельниччина у всеукраїнському етапі конкурсу має двох переможців. Це учень Городоцької дитячої художньої школи шестикласник Максим Васільєв, який переміг у номінації «Художні твори» з роботою «Оподаткування веде до процвітання», та учениця шостого класу Сарнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волочиського району активіст літературного гуртка «Дивослово» Діана Деркач з художнім твором «Казка про колобка, який не платив податки».
За здобуті другі місця у проекті ці талановиті подоляни отримали дипломи, ексклюзивні подарунки, а також корисні навчальні приладдя від постійного учасника заходу – загальноукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік». Вручив дітям заслужені нагороди керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього