Юні шепетівчани стали учасниками Всеукраїнської еколого-патріотичної гри
З метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді ініційовано проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток».Юні шепетівчани стали учасниками Всеукраїнської еколого-патріотичної гри
З метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді ініційовано проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». До участі у грі долучились і юннати Шепетівського міського ЦЕНТУМ. Педагогами закладу організовано і проведено ряд виховних заходів еколого-патріотичного спрямування, повідомляють на сайті міста Шепетівки.
Так, в музеї народних промислів України відбувся захід «Обереги моєї оселі». Мета заходу: ознайомити вихованців з культурою побуту українців; виховувати повагу до народних звичаїв, традицій, національних цінностей; формувати національну свідомість, любов до рідної землі, родини, свого народу; формувати кращі риси української ментальності: працелюбність, глибокий зв\’язок з природою.

Під час заходу діти ознайомились з особливостями побуту українців їх звичаями та традиціями. На завершення вихованці власноруч виготовили обереги «Нерозлучники». Цей хатній оберіг українці виготовляли на знак злагоди та розуміння в родині.
Юні шепетівчани стали учасниками Всеукраїнської еколого-патріотичної гри
Ще один захід, покликаний формувати екологічну та національну свідомість – «Магія природи». Метою заходу є ознайомлення учнів з лікарськими рослинами та їх застосуванням у науковій та народній медицині, з правилами збирання, сушіння і зберігання сировини, формування навичок раціонального використання рослин для власних потреб. У цікавій ігровій формі присутніх дітей ознайомили з національними традиціями використання лікарських рослин, особливостями їх застосування в народній і традиційній медицині. Учні уважно слухали легенди і вірші про лікарські рослини, а потім не менш захоплено розв’язували запропоновані ребуси, кросворди, розгадували загадки. На завершення заходу усіх учасників запросили до фітовітальні та пригостили смачним і запашним фіточаєм.

З метою розширення уявлення вихованців про традиції та звичаї українського народу, про значення квітів в нашому житті, виховання бережливого ставлення до природи рідного краю проведено свято «Український віночок» для вихованців молодшого шкільного віку. Діти дізнались багато нового про роль квітів у побуті, культурі українців, адже жодне свято чи обряд не обходились без квітів, вони були невід’ємною частиною життя наших предків. Також учнів у доступній формі познайомили з біологією, особливостями поширення і вирощування квіткових рослин. Пізнавальною була розповідь про важливість проведення спостереження за квітами, адже вони можуть багато розповісти про зміни в погоді, про стан довкілля тощо. З допомогою старших вихованців діти виготовили паперові маки, соняшники, ромашки, волошки та спробували себе у ролі польових квітів під музичний супровід.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього