Юні скелелази Нетішина серед найкращих на Всеукраїнських змаганнях
У Всеукраїнських дитячо-юнацьких іграх «Юний альпініст», які нещодавно проводились на Житомирщині, взяли участь і юні скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС. Організатор змагань – Федерація альпінізму і скелелазіння України та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.Юні скелелази Нетішина серед найкращих на Всеукраїнських змаганнях
У Всеукраїнських дитячо-юнацьких іграх «Юний альпініст», які нещодавно проводились на Житомирщині, взяли участь і юні скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС. Організатор змагань – Федерація альпінізму і скелелазіння України та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У дитячо-юнацьких іграх змагалися кращі скелелази у двох вікових категоріях. П’ятірка нетішинських спортсменів представляла категорію молодших скелелазів 2001-2003 років народження.

В рамках змагань визначали найшвидших та найтехнічніших скелелазів. Так, порадувала та приємно здивувала наставника команди Олександра Веремійчука, який працює в енергоремонтному підрозділі Хмельницької АЕС, юна спортсменка Аліна Ігнатеску, показавши найкращу швидкість. Другою у даній дисципліні була також вихованка нетішинської школи скелелазіння, вже більш досвідчена, Катерина Педько, яка була найкращою у «гірській техніці». Призеркою у даній дисципліні стала і Юлія Ігнатеску, яка посіла третю сходинку. Сестри близнята Аліна та Юлія Ігнатеску досить стрімко увірвалися до еліти юних альпіністів, ставши призерами в своїх перших офіційних змаганнях.

За підсумками двох етапів змагань Катерина Педько посіла перше місце, а Аліна Ігнатеску стала другою.

Призерів Всеукраїнських дитячо-юнацьких ігр «Юний альпініст» нагороджено відзнаками та цінними подарунками, шість із яких дісталося спортсменкам із міста-супутника Хмельницької АЕС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього