Юні скелелази з Нетішина – у когорті найкращих
На відкритому Чемпіонаті зі скелелазіння серед юнаків та дівчат, який проходив нещодавно в місті Суми вихованці міста атомників «Клубу альпінізму та скелелазіння» показали найкращі результати.Юні скелелази з Нетішина – у когорті найкращих
На відкритому Чемпіонаті зі скелелазіння серед юнаків та дівчат, який проходив нещодавно в місті Суми вихованці міста атомників «Клубу альпінізму та скелелазіння» показали найкращі результати.
Змагання відбувалися у командному двобої з боулдерінгу. До складу кожної команди входили двоє учасників – юнак та дівчина.
Скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС змагалися у двох вікових категоріях, де стали найкращими. Так, серед наймолодших учасників лідерами стали Олександра Лебедєва та Єгор Жебель. У віковій категорії 2003-2005 років народження нетішинські скелелази Катерина Педько та Богдан Петровський посіли першу сходинку, а Аліна Ігнатеску та Ігор Макєєв вибороли друге місце. Ще одна вихованка нетішинського клубу Юлія Ігнатеску показала також достойний результат, проте враховувалися лише командні досягнення, що не дозволило спортсменці піднятися на п’єдестал пошани.
За словами тренера нетішинських скелелазів, начальника дільниці енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС Олександра Веремійчука, юні спортсмени отримали багато позитивних емоцій не лише від перемог. Адже зустріли команду альпіністів з міста атомників, як старих добрих друзів. Керівник клубу туристів-альпіністів ім. Є. Абалакова Віра Паненко організувала проведення екскурсії історичними пам’ятками міста Суми та відвідування музею альпіністів. За честь було знайомство для юних скелелазів і з Сергієм Бубликом, майстром спорту Міжнародного класу, який має високе для альпіністів звання «Сніговий барс». Саме завдячуючи професіоналізму Сергія Бублика, який керував групою під час сходження на вершину Тянь-Шаню, тренер клубу альпіністів Олександр Веремійчук, підкорив у 2015 році пік Незалежності (пік Леніна до 2006 р.), піднявши прапори України та ДП «НАЕК «Енергоатом».
Початок цьогорічного сезону був вдалим і для нетішинця Ярослава Кондратюка, який на першому етапі Всеукраїнських змагань з боулдерінгу серед юнаків 2004-2005 років народження посів третє місце. За результатами змагань юному спортсмену було присвоєно другий дорослий розряд із скелелазіння.

Юні скелелази з Нетішина – у когорті найкращих

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього