Юні тхеквондисти з Хмельницького впевнено перемогли в обласних змаганнях
Чемпіонат Хмельницької області з Тхеквондо ВТФ відбувся цими вихідними на базі ДЮСШ №3, що на вул. Прибузькій 3/1. Змагання спільно організували обласне управління молоді та спорту і федерація тхеквондо ВТФ.Юні тхеквондисти з Хмельницького впевнено перемогли в обласних змаганнях
Чемпіонат Хмельницької області з Тхеквондо ВТФ відбувся цими вихідними на базі ДЮСШ №3, що на вул. Прибузькій 3/1. Змагання спільно організували обласне управління молоді та спорту і федерація тхеквондо ВТФ.

У першості області, окрім спортсменів з міста Хмельницького, взяли участь команди Староушицького, Старокостянтинівського, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького районів.

Впевнену перемогу у спортивній боротьбі здобула команда міста Хмельницького, в складі якої були учні ДЮСШ №3. Хмельницька команда виборола 7 перемог, посіла 6 других та 6 третіх місць у своїх вікових та вагових категоріях.

Серед молодших юнаків перемоги здобули: Заморока Марія, Самохвалов Максим, Поліщук Максим, Кебець Яна та Степанюк Максим серед юнаків (тренер-викладач Михайловський В.В.).

Підопічні тренера Пісоцької Н.І. Цвігун Ельза – серед молодших юнаків та Лазарчук Богдан – серед юнаків стали чемпіонами.

ІІ загальнокомандне місце посіла команда Кам’янець-Подільського району,

ІІІ – Чемеровецький район.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього