Традиційно, дипломи, відзнаки та цінні подарунки учасникам та переможцям вручав міський голова Мельник Сергій Іванович
Юні вихованці ХОБФ «Карітас» вдруге взяли участь у фотоконкурсах «Хмельницький крізь об’єктив»та «Світ очима дитини»
Юні вихованці ХОБФ «Карітас» вдруге взяли участь у фотоконкурсах «Хмельницький крізь об’єктив»та «Світ очима дитини»

24 вересня 2014 року у виставковій залі музею-студії фотомистецтва відбулась урочиста церемонія підведення підсумків фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив» та конкурсу дитячої та юнацької фотографії – «Світ очима дитини». Вдруге поспіль у даних фотоконкурсах, що присвячені Дню міста Хмельницького, взяли участь підопічні Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», де мали можливість позмагатися з місцевими фотографами. Найбільш вдалі фотороботи, зокрема наших дітей та молоді, представлені в експозиції виставки, яку оформлено у приміщенні музею-студії фотомистецтва.Виставка триватиме впродовж місяця. Тож, хмельничани, а також гості нашого міста, які її відвідають також зможуть визначити переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, опустивши свій відгук за одну з фоторобіт, яка найбільше їм сподобалася.
Юні вихованці ХОБФ «Карітас» вдруге взяли участь у фотоконкурсах «Хмельницький крізь об’єктив»та «Світ очима дитини»
Подяками управління культури і туризму міської ради та подарунками за активну участь у фотоконкурсі “Світ очима дитини” відзначено Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас». Згідно з рішенням журі дипломами учасників вище вказаних фотоконкурсів було нагороджено 9 наших підопічних, а саме: Богдан Андрейчук, Золотарьова Ірина, Золотарьова Лілія, Ковальчук Олена, Лісовий Владислав, Поліщук Діана, Полубєдов Станіслав, Семенчук Анжеліка.
Дипломом переможця у фотоконкурсі «Світ очима дитини» за третє місце нагороджено Пташник Катерину (фотографії «З вірою в серці», «Люди задумайтесь» з серії «Київ. Майдан Незалежності»), якатакож отримала подарунок від хмельницького центру цифрової фотографії “Кодак Експрес”.
Традиційно, дипломи, відзнаки та цінні подарунки учасникам та переможцям вручав міський голова Мельник Сергій Іванович.
Висловлюємо щиру вдячність директору Хмельницького музею-студії фотомистецтваКонстянтинуЖданову та усьому колективу працівників, а також організаторам фотоконкурсів «Хмельницький крізь об’єктив» та «Світ очима дитини» за співпрацю та розуміння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього