Юна Ангеліна Костюк випустила власну збірку віршів «Бажання Жити»
31 травня у Верховній Раді України відкрили виставку творчих робіт дітей з обмеженими можливостями. Серед представлених немало експонатів створені руками юних представників Поділля.Юна Ангеліна Костюк випустила власну збірку віршів «Бажання Жити»
31 травня у Верховній Раді України відкрили виставку творчих робіт дітей з обмеженими можливостями. Серед представлених немало експонатів створені руками юних представників Поділля.
Для юної представниці Красилівського району видавництво книжки було заповітною мрією. Адже поділитися своїм талантом та любов’ю до рідної України хотілося з кожним. Вперше представила збірку під куполом Верховної Ради.
Юна Ангеліна Костюк випустила власну збірку віршів «Бажання Жити»
«Іноді, у шаленому робочому темпі, у політичних дебатах, кризах, протистояннях, пошуку рішень, публічній діяльності, не помічаєш справжнього, творчого, не штучного патріотизму, не політичних гасел, а простої природної любові до своєї батьківщини. Зупинитись і замислитись над цим мене вимусила поезія Ангеліни Костюк, яка є мешканкою мого виборчого округу. Вслухаючись у її вірші, забуваєш про буденну метушню, нікчемні чвари, дрібниці, які іноді часто виростають в барикади і роз\’єднують людей. В рядках віршів Ангеліни велика сила, міць усього нашого народну, багатонаціональної нації. Саме так, адже Україна – це усі ми, кожен зі своїми прагненнями, світоглядом, етнічним походженням і політичними прихильностями. Приємно, що до видавництва таких унікальних патріотичних віршів долучилися усі не байдужі люди Хмельниччини і наша команда політичної партії «За конкретні справи», адже таких талановитих дітей, з величезним бажанням жити та прославляти Україну, безумовно потрібно підтримувати», – поділився враженнями народний депутат України Андрій Шинькович.
Під час виставки народний обранець придбав більше десятка дитячих робіт. Запевнив, що таланти дітей надихають та налаштовують на ще більш відповідальнішу роботу.
Юна Ангеліна Костюк випустила власну збірку віршів «Бажання Жити»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього