Юнаки Хмельницької ДЮСШ №1 здобула перемогу у змаганнях з міні-футболу
Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав був приурочений відкритий міський турнір з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 років народження, який відбувся 14 і 15 лютого в Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1.Юнаки Хмельницької ДЮСШ №1 здобула перемогу у змаганнях з міні-футболу
Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав був приурочений відкритий міський турнір з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 років народження, який відбувся 14 і 15 лютого в Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1. В урочистому відкритті взяли участь директор Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Василь Янків та члени правління Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Євгеній Гук та Олег Анісімкін. Воїни-інтернаціоналісти поділилися спогадами про бойові дії в Афганістані, спільно з юними футболістами вшанували пам\’ять загиблих хвилиною мовчання.
У змаганнях взяли участь 6 футбольних шкіл та клубів Хмельницької області, а саме: Хмельницької ДЮСШ №1 (3 команди юнаків – 2002, 2003 і 2004 років народження), Хмельницького ДЮЦ «Іскра», ДЮСШ міст Кам’янця-Подільського та Волочиська.
У запеклій боротьбі І місце виборола команда юнаків 2003 року народження Хмельницької ДЮСШ №1 (тренер Богач Ю.Ю.), ІІ місце посіла команда юнаків 2004 року народження Хмельницької ДЮСШ №1 (тренер Папірович В.Г.), ІІІ місце – за командою ДЮСШ міста Кам’янця-Подільського (тренер Муляр О.І.).
Команді-переможниці та командам-призерам вручено кубки та грамоти управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Крім цього, усі команди-учасники отримали солодкі призи від Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього