Юнаки з Ізяслава стали чемпіонами України
Впродовж трьох днів, з 19 по 21 лютого, в спортивному комплексі Ізяславської ДЮСШ проходили фінальні ігри чемпіонату України з міні-футболу спортивної ліги ФСТ «Колос» серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження.Юнаки з Ізяслава стали чемпіонами України
Впродовж трьох днів, з 19 по 21 лютого, в спортивному комплексі Ізяславської ДЮСШ проходили фінальні ігри чемпіонату України з міні-футболу спортивної ліги ФСТ «Колос» серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження. У фінальній частині змагань брали участь команди з Кіровоградської, Чернівецької, Дніпропетровської, Одеської областей. Хмельницьку область у старшій віковій групі представляла команда з Ізяслава (тренер – Микола Бойчук), а в молодшій – юні футболісти зі Славути.
Впродовж цих днів усі команди демонстрували досить високий рівень гри, а чемпіони були визначені в останній день. У старшій віковій групі доля переможця визначалась у поєдинку між ізяславчанами та дніпропетровцями. Цей поєдинок проходив в напруженій, рівній боротьбі. Але ізяславські спортсмени виявилися сильнішими, хоча й суперник чинив неабиякий спротив, а голкіпер неодноразово рятував свою команду. Як результат, переможний рахунок з мінімальною перевагою – 2:1. Таким чином команда Ізяслава стала чемпіоном змагань, друге місце посіли футболісти з Дніпропетровщини, а третю сходинку зайняла команда з Чернівців.
У молодшій віковій групі чемпіонами стали теж юні спортсмени з Хмельниччини, яку в цій групі представляли футболісти зі Славути. Відповідно друге місце виборола команда з Чернівців, а третє місце посіли одесити, повідомляє прес-служба Ізяславської РДА.
Насамкінець змагань організатори чемпіонату нагородили переможців та призерів кубками і почесними грамотами. Спеціальними призами були нагороджені й кращі гравці чемпіонату. Зокрема, голкіпер нашої команди Ярослав Зведенюк був визнаний кращим голкіпером турніру.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього