Юним хмельничанам показали виставу про наркотики
У моно-театрі «КУТ» відбулась прем\’єра вистави-мюзиклу для дітей \”Солодка пастка\”.Юним хмельничанам показали виставу про наркотики
У моно-театрі «КУТ» відбулась прем\’єра вистави-мюзиклу для дітей \”Солодка пастка\”, повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

Цією виставою у моно-театрі «КУТ» відкрився 23-й театральний сезон. Маленьким мешканцям міста представили моно-мюзикл «Солодка пастка», який висвітлює проблеми тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності.

— Були довгі дискусії, чи варто показувати подібну виставу діткам у такому юному віці, але я вважаю, що саме у такому віці її і варто показувати. Діти ще змалечку будуть розуміти, що не все те золото, що блищить, — розповідає актор та режисер моно-театру «КУТ» Володимир Смотритель.
Постановка вистави відбулася за підтримки місцевих підприємців та правоохоронців.
— Цією виставою, бесідами в школах ми хочемо донести до дітей, що у світі є набагато цікавіші речі, ніж наркотики, — говорить старший оперуповноважений відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Хмельницькій області Тетяна Савчук.

Після прем’єри у Хмельницькому Володимир Смотритель планує показати виставу і в інших містах та селах області.

Детальніше про це можна дізнатися у репортажі телеканалу TV7+.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього