Юним журналістам Хмельниччини  ЮніорБанк передав комп’ютер від св. Миколая
Напередодні свята в зразковому клубі “Юний журналіст” при Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва сталася прикрість – зламався комп’ютер. Сподівання про те, що його можна відремонтувати, розбились вердиктом майстра – “ремонту не підлягає!”, а про новий годі й мріяти. Залишилась надія тільки на чудо. Юні журналісти одразу написали листа св. Миколаю.Юним журналістам Хмельниччини  ЮніорБанк передав комп’ютер від св. Миколая
Напередодні свята в зразковому клубі “Юний журналіст” при Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва сталася прикрість – зламався комп’ютер. Сподівання про те, що його можна відремонтувати, розбились вердиктом майстра – “ремонту не підлягає!”, а про новий годі й мріяти. Залишилась надія тільки на чудо. Юні журналісти одразу написали листа св. Миколаю.
“Керівництво ЮніорБанку за ініціативою прес-служби ПриватБанку прийняли одностайне рішення виконати роль помічника святого Миколая та передати юним журналістам комп’ютер, – розповідає керівник ЮніорБанку в Хмельницькій області Інна Морозова, – разом з цим оголосити конкурс на кращий репортаж про ЮніорБанк”.
Для участі у конкурсі необхідно стати клієнтом ЮніорБанку та до 1 лютого 2015 року надати конкурсні матеріали до клубу “Юний журналіст” при Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва. Переможців та учасників чекають цінні подарунки та сувеніри.
“Комп’ютер для сучасного журналіста є незамінним інструментом, – говорить керівник клубу “Юний журналіст” Ольга Валькова. – Ми щиро вдячні ЮніорБанку за можливість продовжувати верстати нашу газету “Від А до Я”, створювати фото та відео репортажі, провадити різні проекти”.
Хмельницький клуб “Юний журналіст” є неодноразовим переможцем та учасником різноманітних місцевих, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Одним із останніх досягнень – це гран-прі всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення, який цього року проводився в Кременчузі. Перемогу юніорам приніс відеокліп “Молитва за Україну”.
ЮніорБанк тісно співпрацює із близько 120 навчальними закладами, творчими клубами та гуртками Хмельниччини. На сьогодні в області більше 25 тис школярів та студентів долучились до програми ЮніорБанку.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього