Юними баскетболістами Хмельниччини опікується територіальна організація Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» - БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»
За підтримки Хмельницької територіальної організації Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» у Хмельницькому днями відбулась обласна Спартакіада з баскетболу для молоді.Юними баскетболістами Хмельниччини опікується територіальна організація Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» - БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»
За підтримки Хмельницької територіальної організації  Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» у Хмельницькому днями відбулась обласна Спартакіада з баскетболу для молоді.

Фінальні матчі Спартакіади з баскетболу зібрали на місцевому майданчику найсильніших спортсменів. Кожен – відстоював честь свого навчального закладу. За перемогу та чемпіонське звання боролись команди з Полонного, Кам\’янця-Подільського та Ярмолинець.

Територіальна організація підтримала змагання і в подальшому сприятиме проведенню спортивних заходів на Хмельниччині, виховання здорової, дисциплінованої, патріотичної молоді – це запорука розвитку нашої держави. Адже спорт не лише загартовує тіло людини, він загартовує дух і формує якості лідера. Тому розвиток спорту на Хмельниччині – одне з головних завдань, яке поставила перед собою територіальна організація Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

По закінченню турніру на учасників чекав найприємніший момент – нагородження. Грамоти, медалі та цінні подарунки за перше місце отримала команда ДЮСШа Полонного.

Хмельницька територіальна організація Партії «СОЛІДАРНІСТЬ» – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» у м. Хмельницькому знаходиться за адресою: м. Хмельницький, провулок Пушкіна, буд. 11. Телефон (0382)76-44-22. Раді будемо бачити кожного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього