Юннати Хмельниччини стали лідерами міжнародного турніру юних натуралістівОбласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді повідомив, що в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України завершився заочний тур національного етапу Міжнародного турніру юних натуралістів, у якому приймали активну участь і достойно представили наш край юні природолюби та захисники природних багатств Хмельниччини.Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді повідомив, що в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України завершився заочний тур національного етапу Міжнародного турніру юних натуралістів, у якому приймали активну участь і достойно представили наш край юні природолюби та захисники природних багатств Хмельниччини.

Захід, організований росіянами і вперше проводиться в нашій країні з метою пошуку та підтримки талановитої молоді, розвитку творчих здібностей школярів 6-9 класів, що виявляють стійкий інтерес до занять природничими науками, підготовки їх до участі в українських і міжнародних інтелектуальних змаганнях для школярів старших класів.

Як і в ряді інших профільних національних і міжнародних дитячих природознавчих та природоохоронних заходів, де здобуто численні відзнаки у минулому році, юннати Хмельниччини на Турнірі теж стали лідерами.

У Рік дитячої творчості в Україні, окрім х’юстонської срібної медалі, винахідницьких патентів, сертифікатів і президентської премії юннатки Хмельницького ОЕНЦУМ Христини Ганзюк, яка сьогодні уже студентка-першокурсниця, юні натуралісти Хмельниччини поповнили скарбничку своїх нагород 149 грамотами, 19 дипломами, 30 листами подяк від організаторів еколого-натуралістичних заходів (конкурсів, проектів, форумів, виставок) міжнародного та всеукраїнського рівнів, де вибороли 96 призових місць, в тому числі – 23 перших місця, 37 других та 36 третіх місць.
За підсумками заочного туру 21 січня 2014 року, право участі в очному турі національного етапу Міжнародного турніру юних натуралістів, що пройде 12-14 березня 2014 року в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, здобули 3 команди юннатів навчально-виховних закладів Хмельницької області:

– команда «ДунNaturalists» Дунаєвецької районної станції юних натуралістів;
– команда «ЮННАТИ» Мар\’янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Теофіпольського району (;
– команда «Spartak1» Деражнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ліцей».

Доведеться їм тепер поборотись не лише з чужими, а й з’ясувати поміж собою, хто ж найкращий, адже лише одна команда, яка стане переможцем національного етапу, отримає право представляти юннатів України у фіналі Міжнародного турніру юних натуралістів у місті Москві (Росія).

Сподіваємось, що юннати Хмельниччини таки потраплять у Москву!

За матеріалами ХОЕНЦУМ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього