Юристів Хмельницького привітали з професійним святом
8 жовтня в нашій державі відзначається День юриста. З цієї нагоди у міській раді відбулося урочисте зібрання.Юристів Хмельницького привітали з професійним святом
8 жовтня в нашій державі відзначається День юриста. З цієї нагоди у міській раді відбулося урочисте зібрання. Кращих правознавців міста від міської ради, виконавчого комітету, виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського з професійним святом привітав заступник міського голови Григорій Давиденко. Подякував їм за роботу та відданість професії.
У своєму вітальному слові заступник міського голови зокрема наголосив на надзвичайно важливій для нинішнього суспільства ролі правознавців.

“Нині, коли значна кількість прав громадян існує лише на папері, ваша праця є наріжним каменем вітчизняної правової системи. Тому що надійність правового захисту громадянина, як і будь-якої установи чи організації, відчуття людьми справедливості у суспільстві – це головна передумова тих кардинальних суспільних змін у нашій державі, які започаткувала Революція Гідності, – зазначив Григорій Давиденко. – Багато в чому саме від вашого професіоналізму, ініціативності та інтелектуального внеску залежить успіх у розв\’язанні головного стратегічного завдання — утвердження України як демократичної та правової європейської держави. Все це покладає на вас, шановні юристи, серйозну відповідальність, вимагає чесності, принциповості, неупередженості та об’єктивності”.
Юристів Хмельницького привітали з професійним святом
Григорій Михайлович висловив переконання, що авторитетна правнича спільнота, яка працює у місті Хмельницькому, буде і в подальшому докладати всіх зусиль для зміцнення правових засад української державності, утвердження справедливості, примноження славних традицій своєї професії, поширення правових знань серед населення.
Представник міської влади побажав усім правникам міста в особі присутніх професійної витримки, енергії та наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку, мирного неба над головою.
Григорій Давиденко виконав приємну місію – вручив відзнаки міської ради кращим представникам цієї професії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього