Юрій Луценко, голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній раді відвідав Хмельниччину
Під час візиту Юрій Луценко зустрівся з мешканцями Кам’янець-Подільського, Красилова, Шепетівки, а у Хмельницькому долучився до акції «Об’єднатися заради миру».Юрій Луценко, голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній раді відвідав Хмельниччину
Під час візиту Юрій Луценко зустрівся з мешканцями Кам’янець-Подільського, Красилова, Шепетівки, а у Хмельницькому долучився до акції «Об’єднатися заради миру».
Кожен охочий мав змогу особисто познайомитися із відомим політиком, запитати про наболіле і почути змістовну відповідь. Юрій Луценко зазначив: «Сьогодні від «БПП «Солідарність» залежить, чи встоять державні несучі опори. Хто і як завгодно може ставитися до Президента Петра Порошенка, але мусить поважати його як стержень держави. Хто і як завгодно може говорити сьогодні про помилки або досягнення нашої фракції, але мусить визнати: ми – провайдер українського інтересу в українському парламенті. Саме ми тримаємо риштування української держави. Потрібно голосувати за партію, яка дає стабільність і забезпечує реформи. І така партія є. Вона об’єднала в себе всі правоцентристські політичні сили, представлені в парламенті, і це «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
Юрій Луценко, голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній раді відвідав Хмельниччину
На заході в Хмельницькому були представлені представники команди БПП «Солідарність». До хмельничан звернулися Михайло Загородний, голова Хмельницької ОДА, лідер виборчого списку від партії БПП «Солідарність» у Хмельницьку обласну раду, Сергій Мельник, народний депутат України, лідер виборчого списку від партії БПП «Солідарність» у Хмельницьку міську раду, Сергій Мандзій, голова ГО «Сильне місто», кандидат на посаду міського Хмельницького голови.
У акції приймали участь «Мистецька подільська сотня», Валентина Степова, народна артистка України, Іван Ганзера, переможець проекта «Голос країни».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього