Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, який минулого тижня перебував на Хмельниччині з робочим візитом, пообіцяв особисто лобіювати питання будівництва обласної дитячої лікарні.Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, який минулого тижня перебував на Хмельниччині з робочим візитом, пообіцяв особисто лобіювати питання будівництва обласної дитячої лікарні.
Юрій Павленко обіцяє Хмельниччині будівництво областної лікарні
Він запевнив, що звернеться до Кабінету Міністрів України з проханням передбачити кошти на будівництво Хмельницької обласної дитячої лікарні в держбюджеті на 2014 рік. Як зазначив столичний гість, Хмельницький – єдиний обласний центр в Україні, в якому відсутня повнопрофільна обласна дитяча лікарня. За підрахунками обласної влади, загальна кошторисна вартість будівництва обласної дитячої лікарні становить 99 мільйонів гривень. Нині роль обласної дитячої лікарні виконує Хмельницька дитяча міська лікарня.

Щодо інших актуальних питань, як до прикладу, затримки з виплатами допомоги при народженні, так званих дитячих грошей, то, за словами Юрія Павленка, на Хмельниччині заборгованості немає. Принаймні так його запевнили відповідні служби та обласна влада.

«Якщо у конкретної сім’ї все-таки є заборгованість, чи хтось знає про такі факти, негайно інформуйте на «гарячу» лінію облдержадміністрації, або ж напряму до уповноваженого Президента України з прав дитини. Якщо ці факти підтвердяться, то винні будуть притягнуті до відповідальності, а сім’я негайно отримає кошти», – зазначив Юрій Олексійович і додав, що дуже не любить, коли його обманюють, тому якщо інформація обласної адміністрації неточна чи не зовсім правдива, закликав писати йому навіть на сторінці у Фейсбуці, яку він регулярно читає.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього