Ювілей успішного командира
27 липня 2014 року виповнилось 40 років полковнику Володимиру Родікову – керівнику єдиного в Україні Центру розмінування та начальнику Кам’янець-Подільського гарнізону.Ювілей успішного командира
27 липня 2014 року виповнилось 40 років полковнику Володимиру Родікову – керівнику єдиного в Україні Центру розмінування та начальнику Кам’янець-Подільського гарнізону.
Нині кам’янецька військова частина А-2641 на гарному рахунку в 45 країнах світу, а її фахівці запобігли тисячам мовчазних смертей, зокрема і в зоні АТО. Адже кам’янецьких саперів завжди викликають на найскладніші завдання. Крім пошуку вибухонебезпечних предметів та їхньої утилізації, в стінах цього унікального закладу тонкощам саперної та кінологічної справи правоохоронців, спецназівців, рятівників, а віднедавна – добровольців із територіальних батальйонів і солдатів ЗСУ, навчають бувалі військові, котрі пройшли через горнило гарячих точок.
Саме колектив професіоналів Володимир Геннадійович і вважає найбільшим надбанням. А в його планах – подальший розвиток частини і перетворення її на оперативний орган з питань протимінної діяльності в державі.
– Армія має бути поза політикою і обов’язково з народом – це дві рішучі сили, – вважає Володимир Родіков. – Доказом цього є Євромайдан. Коли народ піднявся, армія була з ним, відмовившись брати участь в антинародній операції «Хвиля», через що та й захлинулася. У мирний час військовослужбовець для держави є трутнем, котрий нічого не виробляє, а натомість споживає. А щойно вдарить грім, він має стати на захист держави та її громадян. Власне, що ми й робимо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього