З 1 липня більшість підприємців Хмельниччини мають встановити касові апарати
Це стосується підприємців, які працюють за правилами третьої групи платників єдиного податку. Касові апарати у них повинні з’явитися в зв‘язку із змінами у Податковому кодексі України.З 1 липня більшість підприємців Хмельниччини мають встановити касові апарати
Це стосується підприємців, які працюють за правилами третьої групи платників єдиного податку. Касові апарати у них повинні з’явитися в зв‘язку із змінами у Податковому кодексі України.

На сьогодні в області зареєстровано 6126 платників єдиного податку 3-ї групи, які займаються дрібнотоварним виробництвом, торгівлею та наданням послуг.
Окремі з них отримують доходи від юридичних осіб у безготівковій формі і тому не повинні використовувати реєстратори розрахункових операцій.
Підприємці – спрощенці першої, другої, третьої груп, які здійснюють діяльність на ринках, або продають товари через дрібнороздрібну мережу за посередництвом засобів пересувної торгівлі можуть не встановлювати касовий апарат.
\”Щодо решти представників бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, то встановлення та застосування РРО обов’язкове з 1 липня 2015 року для платників єдиного податку третьої групи, а з 1 січня 2016 року для платників єдиного податку другої групи\”, – зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.
Зазначимо, фіскальна служба не штрафуватиме платників податків, які не встигнуть до липня встановити касові апарати, але матимуть на цей час договори на їх придбання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього