З 1 січня 2014 року скасовуються свідоцтва платника ПДВ та єдиного податкуРеєстрація таких платників здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних реєстрів. Вести такий реєстр уповноважено Міністерство доходів та зборів України.
Дані про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку Міндоходів буде оприлюднювати на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та власному офіційному веб-сайті.З 1 січня 2014 року скасовуються свідоцтва платника ПДВ та єдиного податкуРеєстрація таких платників здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних реєстрів. Вести такий реєстр уповноважено Міністерство доходів та зборів України.
Дані про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку Міндоходів буде оприлюднювати на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та власному офіційному веб-сайті.
Документально підтвердити статус платника ПДВ та єдиного податку можна буде за допомогою витягу з Реєстру платників ПДВ та спрощенців. Витяг фахівці Міндоходів надаватимуть:
– на запит платника ПДВ – протягом двох робочих днів з дня надходження запиту;
– на запит платника єдиного податку – протягом одного робочого дня з дня надходження запиту.
Таким чином, свідоцтва підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та платникам ПДВ більше не знадобляться.
Вищезазначені норми Закону від 24.10.2013 року № 657-VII, яким внесено зміни до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків, набирають чинності з 1 січня 2014 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього