Платники податку на додану вартість з 1 січня 2015 року звітують до органів Державної фіскальної служби лише в електронному вигляді, – звертають увагу провідні фахівці Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Податкові накладні теж складаються в електронній формі.Платники податку на додану вартість з 1 січня 2015 року звітують до органів Державної фіскальної служби лише в електронному вигляді, – звертають увагу провідні фахівці Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Податкові накладні теж складаються в електронній формі.

Така вимога міститься у Законі України від 28 грудня 2014 року No71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Отож, щоб своєчасно подати необхідні документи до органів фіскальної служби платникам ПДВ варто невідкладно подбати про придбання посилених сертифікатів електронного цифрового підпису.

Враховуючи той факт, що переважна більшість платників ПДВ Хмельниччині уже давно користуються електронним форматом звітування, усім відвідувачам фахівці підрозділів реєстрації користувачів приділять максимум уваги.

Наразі на Хмельниччині посилені сертифікати електронного цифрового підпису можна отримати в підрозділах акредитованих центрів сертифікації ключів електронного підпису у ДПІ в місті Хмельницькому, Кам‘янець-Подільській та Славутській об‘єднаних податкових інспекціях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього