З 1 травня на Хмельниччині зросте тариф на холодну воду

З 1 травня на Хмельниччині зросте тариф на холодну воду
Підвищення тарифів на воду складе від 4% до 100% залежно від конкретного водопостачального підприємства.З 1 травня на Хмельниччині зросте тариф на холодну воду
Підвищення тарифів на воду складе від 4% до 100% залежно від конкретного водопостачального підприємства.

Комісія розбила всі водоканали на три групи: підприємства з валютними кредитами, яким, крім зростання електроенергії, в тариф потрібно закласти девальвацію гривні; підприємства без валютних кредитів, для яких в тариф закладається тільки зростання вартості електроенергії, і третя група – водоканали, для яких тариф не змінювався з 2008 року.

Як зазначив глава НКРЕКУ Дмитро Вовк, для першої групи водоканалів, яких в Україні налічується 11 підприємств, зростання тарифу на водопостачання та водовідведення в середньому складе 12%; для другої групи (27 водоканалів) – зростання складе в середньому 8%. Для чотирьох водоканалів останньої групи зріст становить від 15% до 100%.

Як наголошується в матеріалах презентації НКРЕКУ, кредити мають водоканали в містах Черкаси, Дрогобич, Калуш, Харків, Мелітополь, Кам\’янець-Подільський, Нова Каховка, Слов\’янськ, Бориспіль, Новоград-Волинський, Кременчук, Чернігів, Івано-Франківськ. Для цих водоканалів тарифи знаходяться в проміжку від 6,98 грн за куб. м (Черкасиводоканал) до 13,72 грн за куб. м (Бориспільводоканал).

Також у презентації комісії зазначається, що максимальні тарифи на воду в Київській, Закарпатській та Кіровоградській області – від 10 грн за куб. м. У Києві – від 6 до 8 грн за куб. м. Мінімальні у Вінницькій та Донецькій областях – від 4 до 6 грн за куб. м

Залишити відповідь