З 1 вересня на Хмельниччині стрімко здорожчає електроенергія
За інформацією сайта НКРЕКП, тарифи на електроенергію, що відпускається населенню, на період із 1 вересня 2015 року по 29 лютого 2016 року включно будуть такими:З 1 вересня на Хмельниччині стрімко здорожчає електроенергія
За інформацією сайта НКРЕКП, тарифи на електроенергію, що відпускається населенню, на період із 1 вересня 2015 року по 29 лютого 2016 року включно будуть такими:

З 1 вересня на Хмельниччині стрімко здорожчає електроенергіяЗ 1 вересня на Хмельниччині стрімко здорожчає електроенергіяЗ 1 вересня на Хмельниччині стрімко здорожчає електроенергія

Примітка. Електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках і гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 65,75 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ).

Електрична енергія, яка витрачається в дачних і дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 65,75 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього