З 1 жовтня, рухаючись поза населених пунктів, водії повинні вмикати світло фар
З середи, 1 жовтня, водії, які рухаються в світлий час доби за межами населених пунктів повині вмикати денниі ходові вогні або фарами ближнього світла.З 1 жовтня, рухаючись поза населених пунктів, водії повинні вмикати світло фар
З середи, 1 жовтня, водії, які рухаються в світлий час доби за межами населених пунктів повині вмикати денниі ходові вогні або фарами ближнього світла.
Багато водіїв переконані, що такі зміни запроваджені лише для того, аби дехто заробив чималі гроші. Адже, кажуть водії, що витрати пального при цьому більшають, і системи освітлення машини частіше виходять з ладу. А це вже — зайві витрати для автомобілістів.
Втім, є і зворотний бік цієї проблеми: певна статистика стверджує, що така норма зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод за участі транспортних засобів у світлу пору доби на 5—15%.
Та ви й самі можете переконатись, їдучи поза містом навіть ясним днем, наскільки краще видно транспортні засоби з включеними фарами.
Значна кількість ДТП обумовлена несвоєчасним виявленням іншого транспортного засобу, зокрема на перетинах доріг. Тому на автомобілях нового покоління вже у заводській комплектації встановлюють денні ходові вогні, які можуть вмикатися автоматично при запуску двигуна.
З 1995-го року використання ближнього світла фар в світлий час доби обов\’язкове для всіх країн Європи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього