З 20 по 23 листопада у Хмельницькому пройде фрімаркет
Люди обмінюватимуться книгами, одягом, витворами мистецтваЗ 20 по 23 листопада у Хмельницькому пройде фрімаркет
Люди обмінюватимуться книгами, одягом, витворами мистецтва.
Фрімаркет — всесвітній рух, що зародився в США в 2004 році. Це організація у громадських місцях «ринкових днів», в ході яких учасники віддають даром різні речі, а також дарують свої таланти і послуги (наприклад, безкоштовно стрижуть, малюють портрети тощо).

Подібний фрімеркет відбудеться у Хмельницькому наприкінці листопада у рамках мистецького фестивалю «Cow Art Fst». Протягом чотирьох днів на вулиці Проскурівській можна буде обмінятися різноманітними речами: від одягу та іграшок до книжок і платівок. Митці запропонують свої роботи — картини та фотографії.

Принести речі можна заздалегідь організаторам (контактний телефон (068)202-32-03, Ігор) або безпосередньо у день роботи фрімаркета.

«Приносьте будь-які речі, від старих вінілів до магнітофонів. Можна приносити свої прочитані книги і обмінювати їх на інші, можна обмінювати одяг. До речі, якщо назбирається багато речей, доцільно буде передати їх у притулки або відправити на Схід, у постраждалі міста», – розповідає організатор фрімаркету, представник молодіжної ініціативи «Бодрая Корова» Ігор Прощук.
З 20 по 23 листопада у Хмельницькому пройде фрімаркет
Фрімаркет відбудеться 20-23 листопада днів на вулиці Проскурівській (у центральній частині, в районі музею історії міста). За умови поганої погоди фрімаркет перенесуть у приміщення — стежте за анонсами!

Нагадаємо, що 22-23 листопада у Хмельницькому відбудеться фестиваль \”Cow Art Fst\”, який поєднає різні види мистецтв. Зокрема, знані подільські художники презентують свої роботи, а музиканти з різних міст, в тому числі і відомий український гурт \”Вагоновожатые\”, порадують хмельницьких меломанів якісною музикою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього