З 21 січня по 21 лютого 2014 року при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для потенційних батьківЗ 21 січня по 21 лютого 2014 року при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, потенційні опікуни, піклувальники за програмою “ПРАЙД”.З 21 січня по 21 лютого 2014 року при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, потенційні опікуни, піклувальники за програмою “ПРАЙД”.

Основною метою навчання є посилення виховного потенціалу прийомних батьків, батьків-вихователів, підвищення рівня їх компетентності. Це дасть можливість покращити встановлені позитивні взаємостосунки батьків з дітьми, сприятиме розвиткові дітей та самореалізації батьків.

Впродовж навчання учасники поглиблюватимуть знання про засади захисту прав дітей у сім’ї, розглянуть практичні прийоми налагодження сімейних взаємостосунків, соціально-психологічні фактори становлення особистості дитини та особливості її розвитку, методи сімейного виховання і відновлення стосунків дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування з рідними, шляхи формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя.

За допомогою інформаційних повідомлень, рольових ігор, дискусій, аналізу ситуацій прийомні батьки та батьки-вихователі, потенційні опікуни, піклувальники зможуть вдосконалити вміння формувати та підтримувати гармонійні доброзичливі стосунки в сім’ї на засадах партнерства, взаєморозуміння, поваги і любові, використати різноманітні форми, методи організації сімейного дозвілля.

Навчання проходять 4 сім’ї, які мають намір створити прийомні сім’ї, 1 сім’я, яка бажає створити дитячий будинок сімейного типу, 4 особи потенційних опікунів та піклувальників, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування.

За матеріалами ОЦСССДМ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього