З аукціону продали земельну ділянку в обласному центріУ залі засідань Хмельницької міської ради відбувся повторний земельний аукціон. «Розігрувалася» лише одна земельна ділянка – територія площею 0,06 гектара на вулиці Залізняка, 24/2-б.

За підсумками торгів право оренди терміном на три роки було продано за 6524 гривень.

На решту запропонованих територій на вулицях Західно-Окружній, 17/2, 19/7-А, Панаса Мирного, 14/2-А, 14/3-А, Озерній, 20/4-Б, 20/4-А, Народної Волі, 10/1-А не надійшло жодної заяви.З аукціону продали земельну ділянку в обласному центріУ залі засідань Хмельницької міської ради відбувся повторний земельний аукціон. «Розігрувалася» лише одна земельна ділянка – територія площею 0,06 гектара на вулиці Залізняка, 24/2-б.

За підсумками торгів право оренди терміном на три роки було продано за 6524 гривень.

На решту запропонованих територій на вулицях Західно-Окружній, 17/2, 19/7-А, Панаса Мирного, 14/2-А, 14/3-А, Озерній, 20/4-Б, 20/4-А, Народної Волі, 10/1-А не надійшло жодної заяви.
Земельний аукціон вдруге проводився за новою процедурою, визначеною Земельним кодексом України. Відповідно до якої за право оренди земельної ділянки переможець 50% від суми сплачує «Фірмі «СОМГІЗ», що проводила аукціон, решта коштів надійдуть до міського бюджету як плата за отримання права оренди.

Ціна продажу відповідного лоту не є орендною платою за перший рік оренди земельної ділянки, тобто ціна продажу, яка склалася за результатами торгів, вноситься переможцем торгів як разовий платіж, а в подальшому орендна плата за кожен рік оренди має дорівнювати ціні продажу відповідного лота, – повідомляє Хмельницька міська рада.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього