З директором ДП «СП «Хмельницьке» буде розірвано контракт через негативні результати аудиту
В результаті планового аудиту ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке» за період 2013 та 2014 років виявлено заборгованість з платежів до бюджету у розмірі 653 тис. гривень. Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. З директором ДП «СП «Хмельницьке» буде розірвано контракт через негативні результати аудиту
В результаті планового аудиту ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке» за період 2013 та 2014 років виявлено заборгованість з платежів до бюджету у розмірі 653 тис. гривень. Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський.
«За результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році та за І півріччя 2014 року підприємство було збитковим. У 2013 році було посіяно кукурудзи на зерно на площі 100 гектари, яка в подальшому була списана. У 2014 році підприємство взагалі не обробляло земельну ділянку площею 904,6 гектари. За результатами аудиту встановлено факти недотримання вимог законодавства. Наразі вирішується питання щодо розірвання контракту з директором підприємства та конкурсного призначення дієвого керівника», – заявив Ярослав Краснопольський.

Довідкова інформація:
Компанія зареєстрована у 2009 році. Компанія ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке» знаходиться за адресою Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Цвітоха, основним видом діяльності є «змішане сільське господарство».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього