Із Днем міста хмельничан привітала "Райдуга"
Днями на вулиці Курчатова було відкрито галерею \”Золото осінніх фарб\”, на якій експонувалось близько 80 художніх робіт учнів та викладачів Хмельницької дитячої школи мистецтв \”Райдуга\”Із Днем міста хмельничан привітала "Райдуга"
Днями на вулиці Курчатова було відкрито галерею \”Золото осінніх фарб\”, на якій експонувалось близько 80 художніх робіт учнів та викладачів Хмельницької дитячої школи мистецтв \”Райдуга\”, повідомляють на сайті міської ради.

У рамках свята в саду школи відбувся концерт класичної музики під відкритим небом, який дав можливість усім присутнім вільно доторкнутися до живої музики поза стінами філармонії. Таким концертом було започатковано сучасну європейську традицію, яка піднімає культурний рівень суспільства та може стати невід\’ємною частиною життя хмельничан. Твори композиторів – класиків представили викладачі музичного відділення школи.
Також святкування від учнів та виклачів відбулося у парку ім. М.Чекмана. Святкова концертна програма \”З любов\’ю до міста\” за участі учнів класів естрадного співу викладачів Ірини Красовської, Людмили Будім, класів хореографії Олени Богач та Лесі Моцної, фольклорних гуртів \”Горина\” (керівник Ірина Тищук) та \”Джерельце\” (керівник Тетяна Міцель) подарувала хмельничанам гарні враження та позитивні емоції.
Викладачі художнього відділення Валентина Доброва та Олена Закревська створювали настрій маленьким хмельничанам яскравими кольорами аква-гриму.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього