Із хмельничанами в телефонному режимі поспілкувався заступник міського голови
Традиційну телефонну лінію \”Міська влада відповідає\” провів заступник міського голови Григорій Давиденко. Протягом години пролунало 6 телефонних дзвінків від хмельничан. На усі запитання Григорій Михайлович дав вичерпні відповіді та детальні роз’яснення.Із хмельничанами в телефонному режимі поспілкувався заступник міського голови
Традиційну телефонну лінію \”Міська влада відповідає\” провів заступник міського голови Григорій Давиденко. Протягом години пролунало 6 телефонних дзвінків від хмельничан. На усі запитання Григорій Михайлович дав вичерпні відповіді та детальні роз’яснення.
Першим зателефонував хмельничанин, який цікавився, коли запрацює міська лазня №1, що на вулиці І.Франка. Чоловік переймався тим, що заклад закрили для ремонту ще в грудні і до сьогодні лазня не працює.
Григорій Давиденко відповів, що в лазні замінюють застарілий котел на енергозберігаючий.
«Ми потрапили також під дію державної програми, в рамках якої отримали майже мільйон гривень на встановлення трьох твердопаливних котлів. Також в закладі проводиться заміна системи опалення, встановили інше обладнання. Якщо все буде так, як ми плануємо, то до кінця лютого лазня запрацює», – пояснив заступник міського голови.
Наступна дозвонювачка поскаржилася на неналежне, на її думку, ставлення до пацієнтів медичного персоналу поліклініки №2. Жінка повідомила, що в цьому закладі охорони здоров’я їй не надали необхідну допомогу.
Григорій Михайлович попросив вибачення та пообіцяв, що за цим сигналом буде проведено службове розслідування та зроблено відповідні висновки.
Мешканка вулиці Вокзальної просила забезпечити цю вулицю громадським транспортом.
Григорій Михайлович повідомив, що міська влада має ресурси для цього, але проблема полягає в тому, що ширина вулиці не дозволяє, щоб там курсував пасажирський транспорт.
«Оскільки немає потрібних технічних характеристик державна автоінспекція не дає нам дозволу на створення маршруту на вулиці Вокзальній», – сказав Григорій Давиденко.
Хмельничанка, яка проживає за адресою вулиця Курчатова, 1б, просила встановити дитячий майданчик та облаштувати під’їзд. За словами жінки на їх під’їзді немає козирка, давно не робили ремонт і відсутня розпізнавальна табличка.
Григорій Давиденко пообіцяв дати відповідні доручення управлінню житлово-комунального господарства.
Під час традиційного спілкування із представниками засобів масової інформації Григорій Михайлович зупинився на питаннях передачі на утримання місцевого бюджету спортивних закладів та залізничної лікарні, що у мікрорайоні Гречани.
Заступник міського голови уважно вникав у кожне питання та дав конкретні доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради для розв’язання порушених проблем з наступним наданням жителям міста письмових відповідей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього