З Хмельницького до Ізмаїлу – по рекорд України
Хлопці на байдарках планують проплисти сотні кілометрів та фінішувати в Ізмаїлі.З Хмельницького до Ізмаїлу – по рекорд України
На Південному бузі троє плавців на байдарках вирішили встановити рекорд України. Хлопці планують проплисти сотні кілометрів та фінішувати в Ізмаїлі.

Десятки міст, сотні кілометрів, і все це завдяки мандрівці по воді. Декілька однодумців з різних міст України замахнулися на рекорд. Плавці на байдарках подолають відстань від Хмельницького до Ізмаїла. На це планують витратити більше сорока діб. Дорогою до хлопців приєднаються однодумці.
Їх об’єднують інтерес до спорту та захоплюючих мандрівок, й бажання встановити рекорд України. Хлопці з різних міст України приїхали до Хмельницького автівкою, аби подолати шлях по воді на байдарках.

Любителі пригод та рафтери зі всієї України підтримали хлопців. З хмельницького Бугу стартуватимуть найстійкіші. Хлопці готувалися до мандрівки понад три місяці – і фізично, і психологічно.

Хмельницький Буг для старту запливу був вибраний не випадково – саме ця ріка має рівнинні пороги, котрі мають подолати рафтери. Окрім бажання встановити рекорд, хлопці хочуть таким вчинком довести – Україна єдина та має надзвичайний туристичний потенціал.

Задля спільної ідеї хлопці об’єдналися у громадський проект «Повір у мрію». На воді хлопці проведуть більше сорока діб – для перепочинку та харчування вони робитимуть лише невеличкі зупинки на суші. А фіксуватимуть їх рекорд вже в Ізмаїлі.

Детальніше – в сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього