З Хмельницького на Схід вирушив черговий загін
Особовий склад УМВС України в Хмельницькій області з почестями проводив у зону АТО загін правоохоронців, які добровільно прийняли рішення захищати Україну на сході державиЗ Хмельницького на Схід вирушив черговий загін
Особовий склад УМВС України в Хмельницькій області з почестями проводив у зону АТО загін правоохоронців, які добровільно прийняли рішення захищати Україну на сході держави, повідомляють у прес-службі відомства.

40 працівників хмельницького обласного управління міліції відправилися у зону проведення антитерористичної операції. Проводити їх прийшли колеги, рідні та близькі. До усіх присутніх звернувся генерал-майор міліції Микола Семенишин: «Зрозуміло, що ми усі хвилюємося, ризики були, є і будуть, наші зведені загони у повному складі виїжджали і поверталися, тому сподіваюся, що так і буде в період цієї ротації».
Головний міліціонер області подякував керівникам структурних підрозділів, органам місцевого самоврядування, виконавчій владі, волонтерському рухові, завдяки яким зведений загін укомплектований усім необхідним для виконання завдань. Усі правоохоронці пройшли відповідну підготовку.

Митрополит Хмельницький і Кам\’янець-Подільський Антоній зачитав молитву, благословив міліціонерів, покропив свяченою водою бійців, міліціонерів та рідних. Матері та дружини не стримували сліз, а батьки з гордістю дивилися на своїх синів.
Під час традиційної церемонії також урочисту присягу приймали 5 молодих бійців спецпідрозділу «Богдан», які нещодавно прийшли на службу.

З Хмельницького на Схід вирушив черговий загін З Хмельницького на Схід вирушив черговий загін

Василь Остапчук, батько одного з правоохоронців, звернувся до сина та його колег: «Я впевнений, що усі, хто сьогодні прийняв присягу свідомо зробили свій вибір. Сьогодні ви відправляєтеся в зону проведення АТО, тому що ви — бійці підрозділу особливого призначення, ваша місія сьогодні особлива: якнайшвидше принести мир Україні».

Після закінчення офіційної частини заходу владика Антоній у міліцейській капличці провів молебень за життя правоохоронців, що несуть службу у зоні АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього