З ломом та міліцією – помешкання злісної боржниці в Хмельницькому арештували
Не платиш за комунальні послуги – чекай непроханих гостей. Квартиру хмельничанки, що мала кілька річні борги за світло, воду та газ арештували.З ломом та міліцією – помешкання злісної боржниці в Хмельницькому арештували
Не платиш за комунальні послуги – чекай непроханих гостей. Квартиру хмельничанки, що мала кілька річні борги за світло, воду та газ арештували.

Майже сто тисяч гривень жінка винна державі та кредитним спілкам. Застати мешканку вдома судвиконавці не могли, тому озброївшись рішенням суду, проникли у помешкання без згоди власника.

Вже декілька років власниця ось цієї квартири свідомо не платить за «комуналку». Кількатисячну заборгованість жінки комунальним підприємствам об’єднали з кредитом у одне провадження. Разом набігло 92 тисячі гривень. У квартирі непроханих гостей ніхто не чекає.

Більше шести років у цю квартиру стукають і міліція, і судвиконавці – реакції ніякої. Тепер проникнути у помешкання для опису майна дозволив суд.

Тепер, маючи на руках рішення суду, до помешкання представники виконавчої служби проникають з допомогою слюсарів ЖЕКу. Ті, озброївшись ломом та доклавши мінімальну чоловічу силу, відчиняють вже тепер арештовану квартиру.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, близько 4 тисяч мешканка заборгувала за водопостачання, 20 – за тепло та майже 6 – за обслуговування ЖЕКу. Від боржниці страждали і сусіди – через відключене водовідведення жінка постійно затоплювала нижні поверхи.

Добра в арештованій квартирі мешканки небагато. Все, що являє собою хоч якусь матеріальну цінність відтепер має клеймо судвиконавчої служби.
Мешканці будинку, почувши про борг сусідки, беруться за голови.

Свою мізерну пенсію жіночки готові віддавати за спожиті комунальні послуги, хоча їх постійне здорожчання не залишає у гаманці стареньких ніяких шансів на гідне життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього