З нагоди 584-ї річниці міста відзначили кращих хмельничан
У день міста в обласному академічному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте зібрання, під час якого відзначено учасників АТО, волонтерів, кращих за професією, переможців конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім», лауреатів премій ім. Б. Хмельницького та М. ОрловськогоЗ нагоди 584-ї річниці міста відзначили кращих хмельничан
У день міста в обласному академічному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте зібрання, під час якого відзначено учасників АТО, волонтерів, кращих за професією, переможців конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім», лауреатів премій ім. Б. Хмельницького та М. Орловського, повідомляють на сайті міської ради.
Відкриваючи святкову програму, виконуючий обов’язки міського голови Костянти Чернилевський зазначив: “Радий вітати вас цього святкового дня із 584-ю річницею першої писемної згадки про наше прекрасне місто – Хмельницький. Впродовж майже шістьох століть змінювались його назви і володарі, але завжди незмінними залишались чарівна подільська природа та мудрі й працьовиті жителі, які збудували на березі Південного Бугу затишне і неповторне місто.
Ще ніколи за роки нашої незалежності ми другий рік поспіль не зустрічали День свого рідного міста в умовах неоголошеної, але фактичної війни за територіальну цілісність та державність України. У тривожний період нашої новітньої історії, як ніколи раніше, ми відчуваємо, що жорстокі випробування, які випали на долю українського народу, загартували і ще міцніше об’єднали багатотисячну родину хмельничан у спільному бажанні зробити все можливе для сталого розвитку улюбленого міста.
Сьогодні ми стали цікавими світові, ми стали цікавими для самих себе, бо зуміли своєю любов’ю і наполегливою працею зробити наше місто успішним, динамічним, котре впевнено будує своє майбутнє. Тому нинішнє свято ми відзначаємо з особливою повагою до історії рідного міста та його людей”.
З нагоди 584-ї річниці міста відзначили кращих хмельничан
Водночас у своїй вітальній промові до хмельничан та гостей міста Костянтин Чернилевський підкреслив, що після Революції Гідності Хмельницький безповоротно обрав європейський напрямок розвитку і за рік, що минув, зробив важливі кроки на цьому шляху. Наш обласний центр у десятці міст найкращих для життя в Україні, та для ведення бізнесу. Міська рада приєдналася до Європейської ініціативи “Угода мерів”. Хмельницький перший серед міст-підписантів Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків розробив Програму часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на заходи з підвищення енергоефективності, на 2015-2017 роки і виділив на її реалізацію кошти. А за активну євроінтеграцію Рада Європи присвоїла Хмельницькому “Європейський диплом – 2015”.
Також наголосив, що позитивні зміни, які відбуваються в Хмельницькому, стали можливими завдяки злагодженим діям міської влади та територіальної громади. А з результатів цієї наполегливої співпраці і складається добробут кожної родини.
Від імені міської ради, міського виконавчого комітету та від себе особисто Костянтин Іванович подякував усім хмельничанам, які примножують щоденною працею соціально-економічну стабільність нашого міста.
Висловив синівську шану хмельничанам – представникам старших поколінь, без яких наше місто не було б таким прекрасним, зазначивши, що їх життєвий досвід ще довго служитиме нам усім прикладом у щоденній роботі.
Також висловив безмежну вдячність за мужність і героїзм захисникам, які нині на передовій боронять Україну від зазіхань агресивного східного сусіда.
“Завжди будемо пам’ятати наших Героїв, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи краще майбутнє своєї родини, рідного міста та всієї України. Вірю, Хмельницька територіальна громада нині має усе необхідне, щоб гідно відповідати на всі непрості виклики часу, здатна і далі робити свій посильний вклад у цю загальнонародну справу”, – сказав на завершення Костянтин Чернилевський.
У день головного свята Хмельницького Костянтин Чернилевський побажав кожному мешканцю прекрасного міста на Бугом міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, впевненості у власних силах, добра та благополуччя.
Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих Героїв України хвилиною мовчання.
Прозвучав Гімн України та Гімн Європейського Союзу.
Завершилось урочисте зібрання театралізованим дійством «Шляхами міста». У святковій програмі також взяв участь колектив муніципального естрадно-духового оркестру та мажореток “Альфа”, які виконали урочисту фанфару “За Україну” та “Повстанський марш”.
У ході урочистостей віншували кращих з кращих у праці та творчості хмельничан, які заслужили найвищі відзнаки рідного міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього