З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Нетішині організували сімейний велоквест
До Міжнародного дня захисту дітей Самооборона Нетішина організувала сімейний велоквест, до якого долучились і працівники міліції.З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Нетішині організували сімейний велоквест
До Міжнародного дня захисту дітей Самооборона Нетішина організувала сімейний велоквест, до якого долучились і працівники міліції, – повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

За сценарієм захоплюючого дійства місцеві школярі та їхні батьки, об\’єднавшись у команди, змагались у швидкості та вправності керування «залізним конем», а також у знаннях Правил безпеки дорожнього руху.

До цієї акції, організованої місцевим осередком Самооборони, долучились і правоохоронці. Працівники кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського міськвідділу очолили «Базу міліції», на якій учасникам із 20-ти команд довелось добряче помізкувати, відповідаючи на запитання правоохоронців про дотримання правил дорожнього руху велосипедистами.

Через хвилювання і втому не всім вдалося правильно відповісти на поставлені запитання, але правоохоронці сподіваються, що завдяки таким заходам юні велосипедисти назавжди запам\’ятають основні правила поводження велосипедиста на дорозі та дотримуватимуться їх.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом