З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в Хмельницькому відбудеться низка святкових заходівЗ нагоди відзначення 95-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у нашому місті відбудеться низка святкових заходів.З нагоди відзначення 95-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у нашому місті відбудеться низка святкових заходів.

Зокрема, 22 січня, у День Соборності та Свободи України, о 15.00 в актовій залі гімназії №2 відбудуться урочисті збори та святковий концерт.
В урочистостях візьмуть участь керівництво міста, депутати міської ради, представники громадських організацій, вчителі історії навчальних закладів міста та старшокласники гімназії.

Тут також відбудеться святковий флешмоб, у якому візьмуть участь учні цього навчального закладу, буде розгорнуто тематичні виставки – дитячих малюнків та книжково-документальну.

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України 22 січня з 13.00 до 14.00 години поряд із зупинкою громадського транспорту “Торгово-розважальний центр “Оазис” відбудеться громадська акція “Ланцюг єдності”, який у нашому місті проводиться уже третій рік поспіль. Учасники акції створять живий ланцюг, символічно з’єднуючи два береги річки Південний Буг, котрий протягнеться від міського пляжу до перетину вулиць Кам’янецької та Прибузької. Організатор акції – Хмельницький обласний центр молодіжних ініціатив.

У рамках святкування в Хмельницькому відбудеться й низка спортивних заходів, а саме: кубок міста з міні-футболу серед юнаків, чемпіонат міста з лижних гонок.

У міській центральній бібліотеці та її філіях проводитимуться перегляд літератури: “Соборність України – основа державності!”, виставки-екскурсії “На шляху до Соборності України”, буде розгорнуто тематичні виставки та полички тощо.

У навчальних закладах, підліткових клубах проходитимуть виховні години, години спілкування, бесіди, ігри-вікторини.

19 січня в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва завирує яскраве свято танцю – ХХV традиційний Всеукраїнський фестиваль танцю “Зимові візерунки” пам’яті Юрія Гуреєва, присвячений 95-й річниці Соборності України.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього