З ініціативи рятувальників у Хмельницькому побудують Храм на честь Свята Стрітення Господнього
11 грудня у Хмельницькому на вулиці Гарнізонній 17 Високопреосвященніший Антоній Митрополит Хмельницький і Кам\’янець-Подільський освятив місце під будівництво Храму на честь Свята Стрітення ГосподньогоЗ ініціативи рятувальників у Хмельницькому побудують Храм на честь Свята Стрітення Господнього
11 грудня у Хмельницькому на вулиці Гарнізонній 17 Високопреосвященніший Антоній Митрополит Хмельницький і Кам\’янець-Подільський освятив місце під будівництво Храму на честь Свята Стрітення Господнього. Земельна ділянка площею понад 9 га, де буде зведений Храм, – територія колишньої військової частини МНС, а зараз знаходиться на балансі Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. В переобладнаних під житлові квартири військових казармах наразі проживає 50 сімей рятувальників, які кількома роками раніше справляли новосілля. Незабаром тут планується будівництво багатоповерхових житлових будинків за рахунок інвесторів, що посприяє розвитку інфраструктури мікрорайону обласного центру, повідомляють на сайті ДСНС у Хмельницькій області.
З ініціативи рятувальників у Хмельницькому побудують Храм на честь Свята Стрітення Господнього
На освяченому місці Митрополит Антоній поставив хрест, після чого звернувся до всіх хто прийшов на урочисте Богослужіння. Зокрема, зазначив, що сьогодні ми закликали Духа Святого, щоб він на цьому місці дав нам змогу спільними зусиллями побудувати Божий Дім на честь Свята Стрітення Господнього, де будуть відбуватися таїнства церкви та всі інші церковні міроприємства. Крім того, Митрополит подякував начальнику Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Борису Болібруху за ініціативу щодо будівництва Божого Храму, а також благословив всіх тих, хто надалі буде причетний до його зведення.
З ініціативи рятувальників у Хмельницькому побудують Храм на честь Свята Стрітення Господнього
Начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Альона Мул, яка проживає на території колишньої військової частини, зауважила, що сьогодні Церква є тим інститутом, що користується повагою у більшості населення нашої держави. А наявність такого святого місця, куди зможуть рятувальники та й мешканці мікрорайону Ракове перед роботою підійти, поставити свічку, помолитися – об’єднає їх в єдине ціле. Також додала, що більшість мешканців містечка – молоді люди, у яких повсякчас трапляється безліч подій, що потребують Божого Благословення. Тому, Храм стане для них справжнім острівцем духовності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього