З початку 2016 року на Хмельниччині легалізовано працю 150 трудових «нелегалів»
За результатами контрольно-перевірочної роботи у 2016 році Державною фіскальною службою Хмельниччини на 3 підприємствах та у 4 фізичних осіб – підприємців виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.З початку 2016 року на Хмельниччині легалізовано працю 150 трудових «нелегалів»
За результатами контрольно-перевірочної роботи у 2016 році Державною фіскальною службою Хмельниччини на 3 підприємствах та у 4 фізичних осіб – підприємців виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок донараховано 74,8 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 55,6 тисячі гривень єдиного соціального внесу. Водночас виявлено 154 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями. Також за результатами контрольно-перевірочних заходів 198 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

«Як видно, незважаючи на зменшення навантаження на фонд оплати праці майже вдвічі, окремі роботодавці не поспішають створювати найманим працівникам комфортні і прозорі умови роботи. Йдеться передусім про отримання ними вкрай необхідних соціальних гарантій як оплата відпустки, лікарняних, зарахування пенсійного стажу, які можуть мати лише офіційно оформлені працюючі. У таких випадках ми змушені діяти адекватно і захищати права громадян», – зазначила начальник відділу контрольно-перевірочої роботи управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

У регіональному фіскальному відомстві також наголошують, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням, а роботодавець зобов’язаний повідомити контролюючий орган про новоприйнятих робітників.

Звертаємо увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №413, затверджений порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Порядок передбачає, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника ЄСВ за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього