З початку року реальна зарплата на Хмельниччині знизилася на 24 відсотка

З початку року реальна зарплата на Хмельниччині знизилася на 24 відсотка
Середня заробітна плата в області склала трохи більше, ніж 2 тисячі 900 гривень, що на майже 13 відсотків більше, ніж на початок року.З початку року реальна зарплата на Хмельниччині знизилася на 24 відсотка
Середня заробітна плата в області склала трохи більше, ніж 2 тисячі 900 гривень, що на майже 13 відсотків більше, ніж на початок року. Разом з тим, за рахунок інфляційних процесів, які відбуваються в нашій державі, реальна заробітна плата в області зменшилася на 24,1%. Не покращила стан заробітків найманих працівників краю і постанова Кабміну, якою роботодавців зобов\’язали виплатити своїм робітникам індексацію на рівень офіційної інфляції. Аби виконати директиву документа, керівники багатьох установ почали відправляти своїх працівників у неоплачувані відпустки, а також урізали всі можливі доплати та премії.
Окрім цього, зазначена постанова збільшила навантаження і на місцеві бюджети в частині виплати зарплати на підприємствах комунальної форми власності. До цього ж, попри те, що зарплата медикам і освітянам, відповідно до діючого бюджетного кодексу держави, виплачується із загальнонаціональної казни, нині недофінансування, яке по кожній із галузей сягає у деяких із районів Хмельниччини 10-ти мільйонів гривень, лягло додатковим тягарем на другий кошик місцевих бюджетів. В Уряді обіцяють, що незабаром держбюджет переглянуть та гроші, витрачені на зарплати вчителям і медикам повернуть у місцеві бюджети. Однак, на це представники місцевого самоврядування не надто розраховують.

Залишити відповідь