З початку року слідчі Міндоходів Хмельниччини поповнили бюджет на півтора мільйона гривеньГоловним трендом діяльності слідчих підрозділів Міндоходів Хмельницької області є відшкодування завданих державі збитків внаслідок застосування тіньових схем податкового шахрайства. Як результат з початку 2014 року по закінчених кримінальних провадженнях збитки, завдані державним інтересам відшкодовані повністю.Головним трендом діяльності слідчих підрозділів Міндоходів Хмельницької області є відшкодування завданих державі збитків внаслідок застосування тіньових схем податкового шахрайства. Як результат з початку 2014 року по закінчених кримінальних провадженнях збитки, завдані державним інтересам відшкодовані повністю.

До суду направлено два клопотання про звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв‘язку з повною сплатою податків на підставі частини 4 статті 212 Кримінального кодексу України. Двом особам оголошені підозри про вчинення кримінальних правопорушень, одній особі, підозрюваній у незаконному виготовлені та збуті підакцизних товарів, судом обраний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Разом з тим, за твердженням провідних фахівців слідчо-оперативного блоку Міндоходів, стосовно осіб, що входять до групи ризику і прагнуть нажитися за рахунок державного бюджету і надалі вживатимуться системні оперативно-слідчі заходи щодо упередження податкових та митних правопорушень. Зокрема, для виявлення злісних неплатників податків застосовується ризикоорієнтована система моніторингу. Максимальна увага приділяється аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього