З професійним святом вітали хмельницьких правоохоронцівУрочистості з нагоди відзначення Дня міліції України відбулися напередодні свята в актовій залі управління МВС України у Хмельницькій області. Від влади міста правоохоронців та ветеранів органів внутрішніх справ із 22-ю річницею від дня створення відомства привітав міський голова Сергій Мельник.З професійним святом вітали хмельницьких правоохоронцівУрочистості з нагоди відзначення Дня міліції України відбулися напередодні свята в актовій залі управління МВС України у Хмельницькій області. Від влади міста правоохоронців та ветеранів органів внутрішніх справ із 22-ю річницею від дня створення відомства привітав міський голова Сергій Мельник.
«В першу чергу, дякую працівникам міліції за службу, тому що критикувати є кому, але у складних ситуаціях громадяни звертаються до вас і ви завжди приходите на допомогу. Особливі слова вдячності хотів би висловити дільничним інспекторам міліції, які крім основної роботи, не жаліючи свого часу, допомагають нам в питаннях благоустрою, в питаннях сплати за комунальні послуги, у вирішенні тих спірних питань, що виникають між сусідами, особливо у приватному секторі. Адже деколи доводиться врегульовувати складні питання, знаходити компроміси і це забезпечує громадський спокій\”, – наголосив Сергій Іванович.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, витримку, мужність, значний особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в місті Хмельницькому кращих з кращих працівників органів внутрішніх справ міський голова відзначив Почесними грамотами та цінними подарунками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього