Наразі нічні тролейбуси курсують Хмельницьким вже сім місяців за трьома напрямками. Як підрахували у місцевому «Електротрансі», за ніч встигають проїхати маршрут тричі і перевезти близько сотні пасажирів.

Тролейбуси їздять чітко за розкладом, який, між іншим, намагалися «прив’язати» до розкладу поїздів. Однак нічні поїздки платні навіть для пільговиків. Тим не менш, містяни не проти, мовляв, нічний громадський транспорт повинен бути. Як вважають мешканці міста, нічні тролейбуси – це дуже зручно, якщо ти, наприклад, затримався в гостях або мусиш поїхати на вокзал, а грошей на таксі немає.

Але парадокс полягає в тому, що хоч містяни і підтримують ідею нічних тролейбусів, але користуються ними дуже рідко. Так, за одну ніч тролейбуси перевозять близько ста пасажирів, а для того, аби бути рентабельними, їм треба перевозити вчетверо більше.

«Нині вийшли майже на «нуль»…але люди дуже вдячні», – каже директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук.

Тим не менш, до кінця року нічні тролейбуси ще точно будуть їздити. Після цього дивитимуться на їхню популярність і будуть вирішувати – варто запроваджувати таку практику на постійній основі чи ні.

1 лютого 2016 року міська влада Хмельницького запустила нічний тролейбус. Поки що це експеримент, тривалістю в один рік, щоб подивитися, як часто хмельничани користуються такою послугою. Опитування показали, що їм подобається така практика, а от згідно зі статистикою, нічні тролейбуси мало кому потрібні -повідомляє Поділля-Центр

 

 

1 Comment

  1. А крику булоя. а хвалилися. тепер пшик.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього