Зі Славути вивезли 22 тонни небезпечних хімічних речовинЗ території бувшого заводу „Лотос” (м. Славута) вивезено на знешкодження за межі України близько 22 тонни з тарою непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.Зі Славути вивезли 22 тонни небезпечних хімічних речовинЗ території бувшого заводу „Лотос” (м. Славута) вивезено на знешкодження за межі України близько 22 тонни з тарою непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.
В рамках виконання Регіональної програми поводження з небезпечними (токсичними) відходами у Хмельницькій області на 2010-2015 роки за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в області проведено роботи з вивезення непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин на знешкодження за межі України.
В результаті проведення вищезазначених робіт ТОВ С.І. Груп Консорт Лтд з території бувшого заводу „Лотос” (м. Славута) вивезено на знешкодження за межі України близько 22 тонни з тарою непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.
Такі роботи на території області проводяться з 2007 року і загальний обсяг вивезених протягом 2007-2013 років, непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин за межі України становить більше 1320 тонн.
На даний час залишок непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин на території області складає понад 240 тонн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього